Dizi, Film, Sinema Oyunculuğu

DİZİ SİNEMA OYUNCULUĞU

Oyunculuk yapmak isteyen ya da yapan kişilerin profesyonel bir cast ajansı ile çalışmaları başarı şanslarını yükseltecektir. Dizi, sinema cast işini üstlenen cast direktörlerin tamamına yakın bir kısmı oyuncu ihtiyaçlarını cast ajanslarından sağlamaktadırlar. Bu nedenle oyunculuk yapan kişilerin ya da oyuncuların piyasada isim yapmış olan bir cast ajansına kayıt yaptırmaları yerinde olacaktır. VIP Organizations oyuncu olmak üzere başvuran ve kabul edilen adaylar için birçok önemli görevi üstlenir. Öncelikle oyuncunun önemli özelliklerini ve diğer artı yönlerini öne çıkartacak şekilde profesyonel bir kadro tarafından hazırlanan dosyasını oluşturur. Dizi, sinema cast işlerinin yanı sıra diğer işler için de kullanılan bu dosyada oyuncunun deneyimli fotoğrafçılar tarafından belgelenen fotoğraflarının yanı sıra işle ilgili önemli özelliklerini öne çıkartan eğitimle ilgili ve daha önceki deneyimleriyle ilgili belgeler yer alır. Dolayısıyla oyuncu seçimi yapan cast direktörleri ya da yapımcı şirketin diğer görevlileri tarafından tüm özellikleri dikkate alınacak şekilde seçime hazırlanmış olur. VIP Organizations tarafından oyunculara sağlanan bir başka hizmet ise kariyerlerinin uygun bir şekilde yönlendirilmesi, gerekli olan hukuki ve finansal bilgilendirmelerin yapılması ve profesyonel bir kadro tarafından takip edilmesidir. Yine alınan işler karşılığında imzalanan sözleşmelerde oyuncunun yükümlülüklerinin yanı sıra karşı taraftaki kişiler tarafından üstlenilen ücretler ve diğer sorumluluklar da VIP Organizations tarafından takip edilir ve garanti edilir.Sonuç olarak oyunculuk yapan ya da yapmak isteyen kişilerin VIP Organizations’nun oyuncu portföyüne girmesi iş almalarını kolaylaştırır, kariyerlerinin doğru bir şekilde yönetilmesini sağlar, iş ile ilgili tüm ihtiyaçlarının ve bilgilenme gereksinmelerinin karşılanmasını sağlar. Yani dizi, sinema cast işi ile ilgili ve kariyerlerinin yönlendirilmesiyle ilgili bütün önemli detayların zahmetsiz bir şekilde halledilmesi garantilenir.
  • SİNEMA OYUNCUKLUĞU BAŞVURU

YENİ YILDIZ

FİL YAPİM
AJANSI

Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye'nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açtık.

Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Ekibimizin koordineli çalışmaları ile bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen öncü ajanslar arasında olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Sinema ve televizyon sektörüne özgü olan yeteneklerinizi değerlendirebilmeniz için kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için ekibimiz yoğun bir çalışma içerisine giriyor.

FİL YAPIM AJANS

KARİYERİN SENİ
BEKLİYOR

Ekibimiz Türkiye’de oyunculuk endüstrisinin seçkin bir santrali olarak başarılar kaydetmektedir. Oyuncu menajerliği ve cast işleri sıralamasında kısa sürede başarı elde etmiş başarılı bir ajans ile çalışmak isterseniz, biz size reklam çekimleriniz, dizi ve sinema filmi projeleriniz için en doğru bakışları verecek doğru yüzü bulmanıza yardım edebiliriz. Oyuncu yönetimi hakkındaki tüm ilgili hizmetleri sağlayabiliriz.

karantina-xii-1200x800
Play Video