Hakkımızda

Fil Yapım Ajans

Biz Kimiz ?

Günümüz dünyasında internet ve sosyal medyanın daha yoğun talepler alması üzerine şubeleşmeyi göz önünde bulundurmaksızın internet ve sosyal medya ağlarını daha yoğun seviyelere yükselten merkezi İzmir’dir. 

Paylaşımlı Çalıştığımız Stüdyolarımız İzmir Dışından Yapılan Başvurularınız dahilinde Çalışmış Olduğumuz Herhangi Bir Proje için Uygun Görüldüğünüz Takdirde Audition ( Tanıtım Videosu ) ve Fotoğraflarınızın Hazırlanıp 

Direktörlerimize Hızlı Bir Şekilde Ulaştırılması İçin Çözüm Ortaklığı Sunmaktadırlar…

Sinema ve televizyon sektöründeki ilk adımlarınızı Fil Yapim Ajans rehberliği ile kaliteli , güvenilir ve saygın bir çerçeve içerisinde atabilirsiniz.

Play Video
O KİŞİ SİZ OLABİLİRSİZ

MODEL VE OYUNCU MENAJERLİĞİ

Menajerlik hizmeti verdiğimiz tüm oyuncu ve modelleri, reklam filmi çekimleri, katalog fotoğraf çekimleri, sinema ve dizi film çekimleri, defileler, gazete ve dergi gibi basın organlarının çekimleri için hazırlayarak kaliteli sunumlarla temsil ediyoruz.

FİL YAPIM AJANS

Hizmetler

Ajans olarak her biri kendi alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı dizi, sinema ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz. Cast, model, dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak hedefimiz her zaman profesyonel kişileri bu sektöre kazandırabilmektir.

Oyunculuk başvurusu yaparak sinema filmlerinde oynama şansına sahip olabilirsiniz. Sinema oyuncusu olmak isteyen bir çok kişi oyuncu olmak için gereken fiziksel özelliklere sahip olmadığını düşünür. Oysa bir sinema filminde binlerce insan rol alır ve çok farklı karakterlere ihtiyaç vardır. Oyuncu olmak istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız A başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekibimiz sizi fiziksel özelliklerinize uygun bir sinema filmine yönlendirerek oyuncu olmak ve sinema filminde oynamak hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Reklam oyuncu başvurusu alarak bu alanda ilerlemek isteyen oyunculara fırsat sunuyor. Oyuncu olmak isteyen bir çok kimse reklam filmlerinde oynamak suretiyle işe başlamakta ve daha sonra sinema veya dizi film projelerine geçiş yapabilmektedir. Bunun için reklam yüzü başvurusu ile bir başlangıç yapmanız gerekir. Beni seçmezler diye düşünme reklam oyuncu başvurusu yap ve olacakları gör. Reklam oyunculuğu ücretleri sinema filmleri kadar yüksek olmasa da kendinizi göstermek oyunculuk yeteneklerinizi sergilemek adına reklam filmlerinde oynamak iyi bir fırsattır

Dizilerde oynamak isteyen bir çok aday oyunculuk başvurusu yaparak bu hayallerine kavuştu. Eğer dizi oyunculuğu konusunda yeteneğiniz varsa ve görev aldığınız dizi film projelerinde kendinizi gösterebilirseniz dizilerin devamlı aranan yüzü olursunuz. Dizi filmlerin en önemli özelliği yeni yüzlere ihtiyaç duyulmasıdır. Sürekli olarak dizilere oyuncu aranıyor olması oyunculuk hayali kuranlara bir fırsat sunmaktadır. Tecrübeli olun veya olmayın biraz da olsa oyunculuk yeteneği varsa mutlaka dizi oyuncusu olmak için başvuru formunu doldurun., dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Ajansımıza başvuran kişiler profesyonel kadromuz tarafından özenle seçilerek oyuncu olmak isteyen adaylara bu sektör ile ilgili olan tüm eğitimler eksiksiz bir şekilde verilmektedir. Böylelikle sektör içerisindeki en iyileri ülkemize kazandırmaktayız.

esim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg veya .png uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.

Sektörümüzde en fazla ihtiyaç olan yeni yüzlere ve kendine güvenen kişilere ihtiyacımız gün geçtikçe artmaktadır. Çocuğundan yaşlısına, öğrenci, emekli, ev hanımı, mesleğinin zirvesinde veya çalışmayan herkese şans verdiğimiz bir platformda, güven içerisinde, profesyonel çalışma ilkemizle, tüm kayıtlı üyelerimizin hayallerini gerçekleştirmek görevimizdir.
Son halinizi gösteren herhangi bir fotoğrafınızla birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular profesyonel menajerlerimiz tarafından değerlendirilecektir.